ח.י משלוחים

מכוניות למכירה במחיר זול מהרגיל קולקצית אביב

התנגשות עונות השנה מול רכיבה על האופנוע

הדבר המסוכן ביותר עבור רוכבי אופנוע בעונת החורף, הוא כמובן הגשם. הדבר נובע ממספר סיבות. ראשית, עם הגשמים הראשונים הכביש הופך למשטח חלקלק. עקב “התנגשות” החומרים וחוסר היכולת להתערבב, המים מציפים את כל השמנים שהצטברו על הכבישים והופכים אותם לחלקים הרבה יותר. הרוח הנושבת מסביב לרוכב ומשפיעה על יציבותו, הגשם המטפטף ומסיח הדעת. כל פעולה קטנה הופכת למסובכת הרבה יותר בחורף. מכיוון שלאופנוע רק שני גלגלים ולא ארבעה כמו למכוניות, הכלי עצמו הרבה פחות יציב, גשם וחלקלקות מוסיפים על כך ומקשים על הנסיעה עוד יותר. ביצוע בדיקת חורף, לפני כל חורף ולפני כל מכירת רכבים תסייע רבות בשיפור מוכנות הכלי, כמו גם הרוכב, לעונה הקרבה.

למה חשוב לבצע בדיקה והכנת האופנוע לעונת החורף

בדיקת חורף מסייעת לבדוק את מוכנות האופנוע לעונת החורף. בבדיקת מכירת רכבים מתעמקים בעיקר בצמיגים ובבלמים. צמיגים תקינים באופנוע, הכרחיים פי כמה מאשר ברכב. כאשר ברכב ניתן לפצות על צמיג שחוק באמצעות שלושה צמיגים תקינים, באופנוע צמיג לא תקין אחד מגדיל משמעותית את הסכנה באיבוד שליטה. ביצוע בדיקת חורף לצמיגים והבלמים לפני מכירת רכבים, מוודא את תקינות המערכות החיוניות לנהיגה בטוחה יותר בחורף.

אחרי שהאופנוע תקין, עוברים להצטיידות

הצטיידות בעזרים שונים, תעזור לכם בצורה משמעותית לשמור על בטיחות בעונת החורף. אם תרכשו את הציוד הדרוש ותתאבזרו בהתאם, תוכלו לעבור את העונה בשלום ללא תקלות רציניות. בחורף, כפי שאמרנו, האופנוע יציב פחות ולכן חשוף יותר להחלקות ונפילות. מגני ברכיים יוכלו להפוך החלקה קטנה מפציעה פוטנציאלית למצב לא נעים, אך גם לא נורא. מעילי חורף ממוגנים יגנו עליכם גם מהקור והסחות הדעת שמגיעות עם הגשמים והרוחות, אך גם במקרה של החלקה ישמרו על גופכם ויהפכו אותו חשוף הרבה פחות לפציעות ופגיעות, בחברתנו תוכלו לקנות מכוניות למכירה בזול לאחר בדיקה קפדנית של הרכב במוסכים המורשים.

כך מקטינים את הסיכוי לתאונות – ללא הסחות דעת, ישר ולעניין

דיבור בטלפון בעת נהיגה, הוא מסוכן. דיבור בטלפון בעת רכיבה על אופנוע הוא כבר קטלני. לרוכבי אופנוע אסור להסיט את המבט מן הכביש והסביבה אפילו לשניה אחת. שימוש בדיבורית לקסדה מפחית משמעותית את המעורבות בתאונות דרכים אצל רוכבי אופנועים. השימוש בדיבורית קסדה מאפשר לכם להשאיר את שתי הידיים על ההגה ולשלוט טוב יותר בתנועה, בנהיגה ומונע צבירת עבירות תנועה ונקודות מיותרות.
החורף מביא עמו אתגרים רבים לרוכבי האופנוע בכבישים. אין סיבה “להגדיל ראש” ולהוסיף עליהם אתגרים נוספים תוצרת בית. הכנת הכלי לחורף, רכישת ציוד שיגן עליכם מהקור, הגשמים וגם מפגיעות שונות, ובדיקת תקינות לצמיגים לפני היציאה לרכיבה בגשמים, יצמצמו משמעותית את הסיכון למעורבות בתאונת דרכים ויהפכו את הנהיגה החורפית למהנה ומרגשת עוד יותר. אין ספק שרכיבה על אופנוע היא חוויה שאין דומה לה, אך עקב הסיכונים הרבים מומלץ לנקוט בכל אמצעי הבטיחות, כדי שנוכל להמשיך לרכוב עוד שנים רבות.

הנסיעה הכי מהירה – לצפייה הקליקו

סעודות חגיגיות – המשך מאמר

אז איפה אנחנו מוצאים שולחן אוכל שאנחנו אוהבים לביתנו?

כאשר החלטנו שאנחנו צריכים לרכוש שולחן אוכל חדש, או שאולי כעת אנחנו רוכשים לראשונה כאשר אנחנו מעצבים את ביתנו לאחר שיפוץ או לאחר בנייה, אנחנו צריכים לקחת כמה וכמה דברים בחשבון על מנת לבצע קנייה חכמה. בהמשך

סעודות חגיגיות – חלק ראשון

פינת אוכל מעוצבת של החברה שלנו תעניק גם לבית שלכם תחושה אצילית ונעימה עבור ארוחות משפחתיות כמו גם עבור אירועים ואירוח חגיגי.

יפה ומעוצבת

כאשר אנחנו חושבים על הבית שלנו אנחנו מעוניינים שהוא יהיה גם נוח להיות בו ולהתהלך בו אבל אנחנו גם מעוניינים שיהיה זה מקום שנוכל לארח בכבוד, שנוכל להרשים ולהתרשם, שנוכל לסעוד בו ארוחות חגיגיות ולארח חברים ומשפחה כדי להתגאות במקום שאנחנו קוראים לו בית. בהמשך